Oryginalna gra na szkolenia i imprezy – licencja

Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio gier dla rynku firm określanych jako SME, stowarzyszen NGO i administracji państwowej od następnego miesiąca posiadamy grę szkoleniową: Ekstremalne zawody w niezwykłym wariancie gry w 3 piłeczki (Roboczy tytuł tej zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale odzwierciedla fabułę tej sesji.)
Powyższą grę wykorzystujemy na szkoleniach z innowacyjnego myślenia, z radzenia sobie ze stresem i na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Najczęstsze jej wykorzystanie to Kursy Z Negocjacji.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres ćwiczenia: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia gry: Kanada
Czas trwania (bez przygotowań): dwie godziny
Liczba uczestników: co najmniej 8, maksymalnie 18.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: buty narciarskie – sztuk pięć, młotek ślusarski – sztuk dziewięć, opakowanie na płyty- sztuk pięć, trochę popcornu, paczka makowych długopisów, podkładki meblowe

REFERENCJE
MEADA Sp. z o.o., Convert Paper spółka z o.o. S.K.A., J.R.K. Produkcja Handel Usługi , Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych „TURDROG” Zygmunt Kucharski, ” Sasiak – Sobusiak Pracownia Projektowa” s.c. Anna Sasiak – Patkowska, Dorota Sobusiak – Fajer”, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “WAPPEX” P. KOZŁOWSKI, W. LEWANDOWSKI SPÓŁKA JAWNA, Q-workshop Patryk Strzelewicz, Gmina Pleszew, Miasto Luboń, Gmina Rakoniewice, Wielkopolska Organizacja Turystyczna, Dolnośląskie Stowarzyszenie Na Rzecz Upowszechniania Kultury i Sztuki Osób Niepełnosprawnych „WIDNOKRĄG”, Fundacja Na Rzecz Budowy Organów w Parafii Wszystkich Świętych w Warszawie, Fundacja Ronalda McDonalda , Parafia Ewangelicko-Augsburska Św. Trójcy w Warszawie, Stowarzyszenie „Alternatiff”, Stowarzyszenie Kajakowe WAŻKA, Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpieczeństwa Finansowego Obywateli RP, Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyków, Towarzystwo Miłośników Historii, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była także rozgrywana na studiach doktoranckich „Filozofia”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy opisane poniżej tytuły:

 • Konsumpcja-Alan Aldridge
 • Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie-T. Harv Eker
 • Giełda i psychologia-Piotr Zielonka
 • Szkoła liderów. Dwa lata w Harvard Business School-Philip Delves Broughton
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem-Eugeniusz Michalski
 • 60 – sekundowy lider. Wszystko, co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkach-Phil Dourado
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Zambrów, pałac Bania, ulica Elsterska 3b
  Koszt certyikacji: 3000 PLN brutto. Oferujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – cztery wpłat.
  W cenie warsztatu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Tatar z Matiasa podawany na chrupiącym toście. Zupa: pomidorowa z makaronem. Drugie danie: Udziec jagnięcy duszony podany z pieczonymi ziemniakami w duecie brukselki smażonej z papryką i słonecznikiem. Deser: Słodkie lodowe tiramisu z syropem kawowym i gorzkim kakao. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.