Kolejna symulacja na szkolenia dla pracowników – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, fundacji niekomercyjnych i sektora publicznego od następnego miesiąca posiadamy grę biznesową: Drużynowe rozgrywki w autorskim wariancie zabawy w zjazd tyrolski (Roboczy tytuł tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej pokazuje fabułę tego modułu.)
Ninieszą grę stosujemy na warsztatach z finansów menedżerskich, ze współpracy grupowej a także na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Pierwotne jej przeznaczenie to Gry Menedżerskie .

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Problematyka ćwiczenia: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia licencji: Andora
Czas realizacji całej sesji: dwa dni
Liczba uczestników: minimalnie 6, do 18.
Wyposażenie do gry: łóżko polowe – sztuk siedem, zestaw wybijaków i przebijaków – sztuk trzy, zszywacz- sztuk cztery, trochę batoników, paczka mahoniowych kredek, szpatułka do ciast drewniana

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
ARP IDEAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, YANDA CAR S.C. , SPEED-UP S.C. Arkadiusz Skwarek, Mikołaj Witczak, Matt R.P. Trączyńscy Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „CZERNIAK” Jacek Czerniak, AGJ S.C., Zakład Piekarski – Maciejewska Elżbieta, Maciejewski Roman s.j., Miasto Kalisz, Gmina Gostyń, Powiat Kępiński, Gmina Miejska Turek, Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM, Fundacja Centrum Praw Kobiet , Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej, Polski Komitet Zwalczania Raka, Stowarzyszenie „Asocjacje” – Telefon Zaufania „Po sześćdziesiątce”, Stowarzyszenie Keramos , Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom , Stowarzyszenie Wydawców Polskiej Niezależnej Prasy Lokalnej , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Gra była również realizowana na studiach podyplomowych „Pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia”

POLECANE KSIĄŻKI:
Wykładowcom rozważającym zakup polecamy te książki:

• Nowa umowa kapitałowa. Ewolucja czy rewolucja-Jolanta Zombirt
  • Like a Virgin. Czego nie nauczą cię w szkole biznesu-Richard Branson
  • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
  • Lider(ka) z krwi i kości. Świadome przywództwo-Joan Marques
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem-Eugeniusz Michalski
  • Standardy kierowania zespołem-Robert Krool
  • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Data: do ustalenia
    Miejsce: Czyże, ośrodek Wiktoria Król, ulica Gruzińska 54
    Koszt gry: 3500 złotych plus VAT. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – cztery rat.
    W cenie programu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: szparagi w szynce. Zupa: Rozgrzewająca zupa z zielonej soczewicy z dodatkiem pieczonego rostbefu. Drugie danie: Pieczony łosoś podany z aromatycznymi warzywami i ryżem.. Deser: nugat lodowy wg starej receptury. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .