Oryginalna zabawa na szkolenia menedżerskie – licencja

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym szerokim portfolio gier dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen niezarobkowych i urzędów publicznych od ostatniego miesiąca promujemy symulację team building: Komiczne zawody w niezwykłym wariancie zabawy w Speedball (Wstępna nazwa symulacji jest do dopracowania – ale pokazuje sens ćwiczenia.)
Ninieszą symulację wykorzystujemy na treningach z finansów menedżerskich, z radzenia sobie ze stresem i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Najczęstsze jej przeznaczenie to Licencjonowane Symulacje Negocjacyjne .

KATEGORIA GRY:
Zakres tematyczny symulacji: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia gry: Brazylia
Czas prowadzenia: dwie godziny
Liczba uczestników: minimum 8, maksymalnie 18.
Niezbędny sprzęt: stojak pod łuk magnetyczny – sztuk trzy, kielnia – sztuk sześć, poduszki do pieczątek- sztuk dziewięć, trochę marchwi, paczka niebieskich mazaków, misa

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
INDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA Krzysztof Majka, Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy lek. med. Anna Jopp Ginekolog-Położnik, „JPC” Spółka z ograniczona odpowiedzialnością , IP System Technologia sp. z o. o., NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ STOMATOLOGIA „OPTIMO”, Poznańska Grupa Biznesu Paweł Korzyński, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Kaja”, Miasto i Gmina Mikstat, Zakład Komunikacji Miejskiej Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Centrum Kultury w Lublinie, Fundacja im. Marcina Kołodyńskiego „5.10 i dalej”, Klub Sportowy HAND TO HAND 1, Ognisko Muranów Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Wsparcia Dziennego, Stowarszyszenie Centrum Inicjatyw Międzykulturowych, Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom , Stowarzyszenie Sztuka Społeczna , TKKF „Olszynka Grochowska”, ZHR Okręg Mazowiecki
Symulacja była również prowadzona na studiach podyplomowych „Inne nauki w zakresie sztuki i projektowania”

LITERATURA:
Konsultantom kupującym licencję rekomendujemy pozycje literaturowe:

 • Bezprawne długi-Francois Chesnais
 • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
 • Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju-Masaaki Imai
 • Szkoła liderów. Dwa lata w Harvard Business School-Philip Delves Broughton
 • Jak sprzedawać gdy nikt nie kupuje i jak sprzedawać więcej kiedy już zaczną-Dave Lakhani
 • Outsourcing w zarządzaniu przedsiębiorstwami-Tomasz Kopczyński
 • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Końskie, pałac Dwór Senator, ulica Pasaż Wiecheckiego 5
  Opłata za jedną osobę: 2500 PLN netto. Proponujemy możliwość regulowania w ratach – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej serwowany w sposób tradycyjny. Zupa: Barszcz z pasztecikiem mięsnym. Drugie danie: Gicz jagnięca podana na risotto z pęczaku, brokułami i pikantnym sosem z pomidorów. . Deser: Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi z odrobiną sosu malinowego. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.